ROZWIŃ MENU
ANNA JĘDRYCH
psycholog, psychodietetyk

O mnie

O mnie

ANNA JĘDRYCH


Nazywam się Anna Jędrych, jestem psychologiem i psychodietetykiem. Moja przygoda z Psychologią rozpoczęła się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
W ramach pracy magisterskiej analizowałam zjawisko kultu ciała, prowadziłam badania na temat poczucia spójności oraz satysfakcji
z życia u kobiet decydujących się na operację plastyczną.

Jako pasjonatka psychologii zdrowia, kontynuowałam naukę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. Jednocześnie oczarowana ludzkim umysłem, dzięki współpracy z firmą badawczo-szkoleniową, pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie emocji i neuronauki, zgłębiałam cenną wiedzę z zakresu neuropsychologii.

Od 2012 roku realizuję się również jako redaktor tekstów eksperckich
i recenzent literatury w wielu magazynach oraz portalach internetowych o tematyce psychologicznej i medycznej.

Bezustannie pogłębiam zdobytą wiedzę i kwalifikacje w dziedzinie psychologii zdrowia i wyglądu, neuropsychologii oraz psychodietetyki. Prywatnie jestem szczęściarą, bo robię to, co lubię najbardziej - z pasją słucham ludzi i siebie samej :)

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.