ROZWIŃ MENU

ARTYKUŁ

ARTYKUŁ

Nowy artykuł już na stronie!

 

 

Rusza cykl CIĄŻA I CIAŁO – SZCZĘŚCIE I STRACH.

Ciąża to CUD, cud, który jednocześnie jest wielką rewolucją – również
w kontekście zmian, jakie dokonują się w i na kobiecym ciele. To osobliwy stan, który potrafi wywołać całą paletę emocji – od euforii aż po strach. Teksty, które cyklicznie będziemy publikować, to wyznanie kobiety, którą możesz minąć w drodze do pracy czy po zakupy. Kobiety, która jest do cna prawdziwa, żyje obok Ciebie, każdego dnia nosi w sobie kłębek myśli i emocji, często bardzo sprzecznych. Zechcesz ją poznać? Być może odnajdziesz w niej siebie… . Albo rozpoznasz w niej swoją siostrę, przyjaciółkę, znajomą, swoją partnerkę? Złap ją za rękę.
Wspólnie, krok po kroku przejdziecie przez okres ciąży i ten napięty gąszcz przeżyć już po.

Pierwszy tekst: Dwie Kreski 

Drugi tekst: I Trymestr

Trzeci tekst: II Trymestr

Czwarty tekst: III Trymestr

Wierzę, że to, co przeczytasz, pozwoli Ci poznać, zrozumieć, doświadczyć, a dzięki temu lepiej przeżyć, udzielić wsparcia, nie oceniać, ale poczuć dumę z tego, że jesteś kobietą/będziesz mamą albo z tego, że... jesteś mężczyzną Superbohaterki. Tak, ONA bez wątpienia nią jest!

                                                                                                    
                                                                                                                                   PsyCia

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.